PMIC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT1316CS8#PBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT1316CS8#PBF
Spetsifikatsioon tootele PMIC
| Output current | 750mA |
| Mounting | SMD |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Topology | boost |
| Input voltage | 1.5...12V DC |
| Kind of integrated circuit | DC/DC converter |