Operational amplifier; 300MHz; Channels: 3; SO16
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT1399CS#PBF
Tootja: Analog Devices (Linear Technology)
Tootja tootekood: LT1399CS#PBF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 300MHz; Channels: 3; SO16
| Mounting | SMT |
| Case | SO16 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 3 |
| Bandwidth | 300MHz |
| Open-loop gain | 52dB |
| Slew rate | 800V/μs |