Operational amplifier; 950kHz; Channels: 2; SO8; IB: 23nA
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
LT1413S8PBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT1413S8#PBF
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 950kHz; Channels: 2; SO8; IB: 23nA
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | precision |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 950kHz |
| Slew rate | 0.3V/μs |
| Input offset voltage | 490µV |