Operational amplifier; 200MHz; Channels: 1; TSOT23-5; IB: 300nA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT1722CS5TRMPBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT1722CS5#TRMPBF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 200MHz; Channels: 1; TSOT23-5; IB: 300nA
| Mounting | SMT |
| Case | TSOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | voltage feedback |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 200MHz |
| Slew rate | 70V/μs |
| Input offset current | 300nA |