IC: operational amplifier; 200MHz; Channels: 2; MSOP8; IB: 300nA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT1723CMS8PBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT1723CMS8#PBF
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier; 200MHz; Channels: 2; MSOP8; IB: 300nA
| Mounting | SMT |
| Case | MSOP8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | high speed |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 200MHz |
| Slew rate | 70V/μs |
| Input offset current | 300nA |