Operational amplifier; 325MHz; Channels: 2; SO8
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
LT1807CS8#PBF
Tootja: Analog Devices (Linear Technology)
Tootja tootekood: LT1807CS8#PBF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 325MHz; Channels: 2; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | low noise, rail-to-rail |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 325MHz |
| Open-loop gain | 100dB |
| Slew rate | 140V/μs |