DC/DC converter
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT3471EDD#PBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT3471EDD#PBF
Spetsifikatsioon tootele DC/DC converter
| Output current | 1.3A |
| Mounting | SMD |
| Case | DFN10 |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 2 |
| Topology | boost |
| Frequency | 1...1.4MHz |
| Output voltage | 40V DC |
| Input voltage | 2.4...16V DC |
| Kind of integrated circuit | DC/DC converter |