Operational amplifier; 1.45GHz; 3÷12.6V; Channels: 1; SOT23-6
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LT6230CS6-10#TRPBF
Tootja: Analog Devices (Linear Technology)
Tootja tootekood: LT6230CS6-10#TRPBF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 1.45GHz; 3÷12.6V; Channels: 1; SOT23-6
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-6 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | low noise, low offset, rail-to-rail output |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 1.45GHz |
| Slew rate | 185V/μs |
| Input offset voltage | 700µV |