Driver
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
LT8301ES5#TRMPBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LT8301ES5#TRMPBF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver
| Output current | 1.2A |
| Mounting | SMD |
| Case | TSOT23-5 |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel |
| Number of channels | 1 |
| Topology | flyback |
| Quantity in package | 500 |
| Output voltage | 65V |
| Input voltage | 2.7...42V |
| Kind of integrated circuit | DC/DC converter |