Driver
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LTC3226EUD#PBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LTC3226EUD#PBF
Spetsifikatsioon tootele Driver
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.5...5.5V DC |
| Case | QFN16 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Application | alarm systems |
| Output voltage | 2.5...5.3V |
| Kind of integrated circuit | PowerPath controller |
| DC supplying current | 315mA |