Driver
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LTC6994IS6-1#TRMPBF
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: LTC6994IS6-1#TRMPBF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver
| Output current | 20mA |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.25...5.5V DC |
| Case | TSOT23-6 |
| Type of integrated circuit | peripheral circuit |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of integrated circuit | debouncer |
| DC supplying current | 70µA |