FLASH memory
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
M25P10-AVMN6TP
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: M25P10-AVMN6TP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FLASH memory
| Mounting | SMD |
| Case | SO8-N |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 50MHz |
| Kind of interface | serial |