Tootekood: MA12N B61100000000
Tootja: LUMEL
Tootja tootekood: MA12N B61100000000
  • Mounting
  • IP rating
  • Series
  • Standard equipment
  • Scale length
  • Type of meter
  • Measurement
  • Kind of meter
  • Kind of meter
  • Dimensions (W x H x D)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Meter; on panel; analogue; -100V÷0÷100V; Class: 1,5; IP52; 600V
Mounting on panel
IP rating IP52
Series MA12
Standard equipment mounting holder x4
Scale length 160mm
Type of meter voltmeter
Measurement DC voltage
Kind of meter mounting, analogue
Dimensions (W x H x D) 144x144mm