Tootekood: MA12N B61400000000
Tootja: LUMEL
Tootja tootekood: MA12N B61400000000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Meter; on panel; analogue; -400V÷0÷400V; Class: 1,5; IP52; 600V
Mounting on panel
IP rating IP52
Series MA12
Standard equipment mounting holder x4
Scale length 160mm
Kind of meter mounting, analogue
Dimensions (W x H x D) 144x144mm