Tootekood: MA16N B61400000A0
Tootja: LUMEL
Tootja tootekood: MA16N B61400000A0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Meter; on panel; analogue; -400V÷0÷400V; Class: 1,5; IP52; 600V
Mounting on panel, for DIN rail mounting (optional)
IP rating IP52
Series MA16
Standard equipment mounting holder x2
Scale length 42mm
Kind of meter mounting, analogue
Dimensions (W x H x D) 48x48mm