Tootekood: MEF1S0303SPC
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: MEF1S0303SPC
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 3.135÷3.465V; Uout: 3.3VDC; Iout: 303mA
Output current 303mA
Mounting THT
Case SIP
Power 1W
Operating temperature -40...85°C
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1kV DC
Efficiency 66%