Module: IGBT; single transistor; Urmax: 1.2kV; Ic: 100A; GJ-UZ
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MG100UZ12GJ-YAN
Tootja: YANGJIE TECHNOLOGY
Tootja tootekood: MG100UZ12GJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: IGBT; single transistor; Urmax: 1.2kV; Ic: 100A; GJ-UZ
| Case | GJ-UZ |
| Electrical mounting | screw |
| Mechanical mounting | screw |
| Semiconductor structure | single transistor |
| Max. off-state voltage | 1.2kV |
| Application | Inverter, motors |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 200A |
| Collector current | 100A |