Tootekood: MGJ1D241509MPC-R7
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: MGJ1D241509MPC-R7
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, Gate Drive, 2 Output, 1 W, 15 V, 42 mA, -9 V
Output current 42mA
Mounting SMT
Power 1W
Operating temperature -40...105°C
Output voltage 15V DC
Efficiency 64%
Output current 2 42mA