Tootekood: MGJ2D152005SC
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: MGJ2D152005SC
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 2W; Uin: 13.5÷16.5V; Uout: 20VDC; Uout2: -5VDC
Output current 80mA
Mounting PCB
Case SIP7
Power 2W
Operating temperature -40...100°C
Body dimensions 19.5x12.5x9.8mm
Output voltage 20V DC
Insulation voltage 5.2kV
Efficiency 81%
Output current 2 40mA
Output voltage 2 -5V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 45kHz