Tootekood: MGJ6D122005DC
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: MGJ6D122005DC
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Efficiency
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, Gate Drive, 2 Output, 4.8 W, 20 V, 240 mA, -5 V
Mounting THT
Case DIP
Power 6W
Operating temperature -40...105°C
Output voltage 20V DC
Efficiency 80.5%