Transistor: NPN; bipolar; 750V; 8A; 100W; TO3
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
MJ12005
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: MJ12005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 750V; 8A; 100W; TO3
| Mounting | THT |
| Case | TO3 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 100W |
| Collector current | 8A |
| Collector-emitter voltage | 750V |