Transistor: NPN; bipolar; 200V; 16A; 250W; TO3
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
MJ15022-1
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: MJ15022
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 200V; 16A; 250W; TO3
| Mounting | THT |
| Case | TO3 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 250W |
| Pulsed collector current | 30A |
| Collector current | 16A |
| Frequency | 4MHz |
| Collector-emitter voltage | 200V |