Transistor: NPN; 400V; 4A; 2W; TO220
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MJE13005 PBFREE
Tootja: Central Semiconductor
Tootja tootekood: MJE13005 PBFREE
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; 400V; 4A; 2W; TO220
| Mounting | THT |
| Case | TO220 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 2W |
| Collector current | 4A |
| Frequency | 4MHz |
| Collector-emitter voltage | 400V |
| Current gain | 10...60 |