Transistor: PNP; bipolar; 70V; 10A; 90W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MJE2955T
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: MJE2955T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 70V; 10A; 90W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 90W |
| Collector current | 10A |
| Frequency | 2MHz |
| Collector-emitter voltage | 70V |