Transistor: PNP; bipolar; 60V; 10A; 125W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MJE2955TG
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MJE2955TG
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 60V; 10A; 125W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 125W |
| Collector current | 10A |
| Frequency | 2MHz |
| Collector-emitter voltage | 60V |
| Current gain | 20...100 |