Transistor: PNP; bipolar; 300V; 0.5A; 20W; SOT32
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MJE350
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: MJE350
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 300V; 0.5A; 20W; SOT32
| Mounting | THT |
| Case | SOT32 |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 20W |
| Collector current | 500mA |
| Collector-emitter voltage | 300V |