Transistor: N-JFET
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MMBFJ110
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MMBFJ110
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: N-JFET
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | unipolar |
| Type of transistor | N-JFET |
| Gate current | 10mA |
| Drain current | 10mA |
| Power dissipation | 460mW |
| On-state resistance | 18Ω |