Tootekood: MMBZ20VAWT1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MMBZ20VAWT1G
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS array; reel,tape
Mounting SMD
Case SC70
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Number of channels 2
Semiconductor structure common anode, double
Max. off-state voltage 17V
Max. forward impulse current 1.4A
Type of diode Transil array
Breakdown voltage 20V