MMQA6V2T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MMQA6V2T1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 9 V, SC-74, 6 Pins, 4 V, 150 W, MMQA Series
| Mounting | SMD |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Semiconductor structure | common anode, quadruple |
| Number of pins | 6 |
| Max. off-state voltage | 4V |
| Version | ESD |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 6.2V |