Tootekood: MMQA6V2T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MMQA6V2T1G
  • Mounting
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Version
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 9 V, SC-74, 6 Pins, 4 V, 150 W, MMQA Series
Mounting SMD
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Number of channels 4
Semiconductor structure common anode, quadruple
Number of pins 6
Max. off-state voltage 4V
Version ESD
Type of diode Transil array
Breakdown voltage 6.2V