Test lead; 10A; 2mm banana plug-2mm banana plug; Len: 100m; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MSFK A301 / 0.5 / 100 / SW
Tootja: SCHÜTZINGER
Tootja tootekood: MSFK A301 / 0.5 / 100 / SW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test lead; 10A; 2mm banana plug-2mm banana plug; Len: 100m; black
| Operating temperature | -10...90°C |
| Colour | black |
| Contact plating | nickel plated |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 1m |
| Current rating | 10A |
| Conform to the norm | CAT III 600V, EN 61010 |
| Type of test accessories | test lead |