IC: FLASH memory
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MT25QU128ABA8E54-0SIT TR
Tootja: MICRON TECHNOLOGY
Tootja tootekood: MT25QU128ABA8E54-0SIT TR
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory
| Mounting | SMD |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 1.7...2V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |
| Clock frequency | 133MHz |
| Kind of interface | serial |