FLASH memory; 2Mbit; 33MHz; 1.65÷3.6V; USON8
Kordarv:
12000.0
Minimum quantity:
12000.0
Tootekood:
MX25R2035FZUIL0TR
Tootja: MACRONIX INTERNATIONAL
Tootja tootekood: MX25R2035FZUIL0/T&R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FLASH memory; 2Mbit; 33MHz; 1.65÷3.6V; USON8
| Mounting | SMD |
| Case | USON8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 1.65...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 33MHz |
| Memory organisation | 256kx8bit |