IC: FLASH memory; 1Gb; DTR,SPI; 128Mx8bit; 133MHz; 2.7÷3.6V; BGA24
Kordarv:
480.0
Minimum quantity:
480.0
Tootekood:
MX66LM1G45GXDI00/TRAY
Tootja: MACRONIX INTERNATIONAL
Tootja tootekood: MX66LM1G45GXDI00/TRAY
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 1Gb; DTR,SPI; 128Mx8bit; 133MHz; 2.7÷3.6V; BGA24
| Mounting | SMD |
| Case | BGA24 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | DTR, SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |
| Kind of interface | serial |
| Memory organisation | 128Mx8bit |