N25 H1100NSM1
Tootja: LUMEL
Tootja tootekood: N25 H1100NSM1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Meter; on panel; digital; LED 5 digit 14mm; VDC: -100÷100V; 250g
| Mounting | on panel, for DIN rail mounting (optional) |
| Supply voltage | 230V AC |
| IP rating | IP65 |
| Series | N25H |
| Kind of display used | LED |
| Digit height | 14mm |
| Measuring instrument features | with an extra quality inspection certificate |
| Type of meter | voltmeter |
| Measurement | DC voltage |
| Kind of meter | digital, mounting |
| Dimensions (W x H x D) | 96x48x64mm |