N25 S1200NSM0
Tootja: LUMEL
Tootja tootekood: N25 S1200NSM0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Meter; on panel; digital; LED 5 digit 14mm; I DC: 0÷20mA; 250g
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 110V AC |
| IP rating | IP65 |
| Series | N25S |
| Kind of display used | LED |
| Digit height | 14mm |
| Measuring instrument features | with an extra quality inspection certificate |
| Type of meter | amperometer |
| Measurement | 0-20mA current loop |
| Kind of meter | digital, mounting |
| Dimensions (W x H x D) | 96x48x64mm |