FLASH memory
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
N25Q032A13ESC40G
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: N25Q032A13ESC40G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FLASH memory
| Mounting | SMD |
| Case | SO8-N |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 108MHz |
| Kind of interface | serial |