FLASH memory
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
N25Q064A11ESEA0F
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: N25Q064A11ESEA0F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FLASH memory
| Mounting | SMD |
| Case | SO8-W |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 1.7...2V |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 108MHz |
| Kind of interface | serial |