SRAM, 256 Kbit, 32K x 8bit, 2.7V to 3.6V, SOIC, 8 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
N25S830HAS22I
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: N25S830HAS22I
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SRAM, 256 Kbit, 32K x 8bit, 2.7V to 3.6V, SOIC, 8 Pins
| Mounting | SMD |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating voltage | 2.7...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of pins | 8 |
| Kind of memory | SRAM |
| Kind of interface | serial |
| Memory organisation | 32kx8bit |
| Max operating temperature | 85°C |