IC: operational amplifier; 350kHz; SOT23-5; 1.8÷5.5VDC; reel,tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NCV333ASN2T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NCV333ASN2T1G
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier; 350kHz; SOT23-5; 1.8÷5.5VDC; reel,tape
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | zero-drift |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 350kHz |
| Slew rate | 0.15V/μs |
| Input offset voltage | 30µV |