Tootekood: ND45 1011M000
Tootja: LUMEL
Tootja tootekood: ND45 1011M000
  • Mounting
  • Supply voltage
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Interface
  • Interface
  • Series
  • Communictions protocol
  • Display resolution
  • Kind of network
  • Kind of network
  • Rated voltage
  • Input
  • Input current
  • Input current
  • Accuracy class
  • Measuring instrument features
  • Type of meter
  • Measurement
  • Measurement
  • Kind of meter
  • Kind of meter
  • Dimensions (W x H x D)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Meter; on panel; digital; Network: three-phase,3-wire,4-wire
Mounting on panel
Supply voltage 85...253V AC, 90...300V DC
Operating temperature 0...50°C
IP rating IP65 (from the front)
Interface Ethernet, RS485
Series ND45
Communictions protocol MODBUS
Display resolution 640x480
Kind of network three-phase, 3- wire, 4- wire
Rated voltage 100V
Input Pt 100/Pt1000 x2
Input current 1A, 5A
Accuracy class A/S
Type of meter power quality analyser
Kind of meter digital, mounting
Dimensions (W x H x D) 144x144x104mm