IC, VIDEO-AMP, SMD, SOIC8, 592
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
NE592D8R2G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NE592D8R2G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC, VIDEO-AMP, SMD, SOIC8, 592
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | video amplifier |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 120MHz |
| Gain | 100V/V |
| Voltage supply range | ± 8V DC |