Transistor: IGBT; 600V; 45A; 142W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NGW30T60M3DFQ
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: NGW30T60M3DFQ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 45A; 142W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Turn-on time | 105ns |
| Power dissipation | 142W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 90A |
| Collector current | 45A |
| Gate charge | 130nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 270ns |