Transistor: PNP + diode; bipolar; 260V; 15A; 200W; TO264-5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NJL1302DG
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NJL1302DG
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP + diode; bipolar; 260V; 15A; 200W; TO264-5
| Mounting | THT |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Power dissipation | 200W |
| Pulsed collector current | 25A |
| Collector current | 15A |
| Frequency | 30MHz |
| Collector-emitter voltage | 260V |