Transistor: NPN; bipolar; 300V; 1A; 20W; TO66
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE124
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE124
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 300V; 1A; 20W; TO66
| Mounting | THT |
| Case | TO66 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 20W |
| Collector current | 1A |
| Collector-emitter voltage | 300V |
| Current gain | 25...200 |