Transistor: PNP; bipolar; 40V; 3A; 10W; TO202M
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE187A
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE187A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 40V; 3A; 10W; TO202M
| Mounting | THT |
| Case | TO202M |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 10W |
| Collector current | 3A |
| Frequency | 150MHz |
| Collector-emitter voltage | 40V |
| Current gain | 50...220 |