Transistor: NPN; bipolar; 500V; 7A; 45W; TO220FP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE2337
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE2337
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 500V; 7A; 45W; TO220FP
| Mounting | THT |
| Case | TO220FP |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 45W |
| Collector current | 7A |
| Frequency | 20MHz |
| Collector-emitter voltage | 500V |