Transistor: NPN; bipolar; 20V; 0.5A; 5W; TO126
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE2510
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE2510
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 20V; 0.5A; 5W; TO126
| Mounting | THT |
| Case | TO126 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 5W |
| Collector current | 500mA |
| Frequency | 2GHz |
| Collector-emitter voltage | 20V |
| Current gain | 20...120 |