Transistor: PNP; bipolar; 50V; 8A; 20W; TO126
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE2514
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE2514
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 50V; 8A; 20W; TO126
| Mounting | THT |
| Case | TO126 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 20W |
| Collector current | 8A |
| Frequency | 130MHz |
| Collector-emitter voltage | 50V |
| Current gain | 35...240 |