Transistor: NPN; bipolar; Darlington; 400V; 10A; 50W; TO220FP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE2550
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE2550
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; Darlington; 400V; 10A; 50W; TO220FP
| Mounting | THT |
| Case | TO220FP |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 50W |
| Collector current | 10A |
| Frequency | 10MHz |
| Collector-emitter voltage | 400V |
| Kind of transistor | Darlington |
| Current gain | 150 |